REKRUTACJA

1. Rekrutacja w Gildii Free and Wild była zmienna, przez pewien okres czasu nie wymagaliśmy pisania podań na naszej witrynie, dodawaliśmy graczy po krótkiej rozmowie na TS3 czy też rozmowie gracza IN-GAME z oficerami. Taki zabieg miał zweryfikować osobę zainteresowaną dołączeniem do naszego społeczeństwa.

 

2. Napisz podanie, wypełniając :
[b]Nick:[/b]
[b]Wiek i Imię:[/b]
[b]Rasa/klasa:[/b]
[b]Poziom:[/b]
[b]Posiadasz TS/Mikrofon:[/b]
[b]Doświadczenie w WoWie:[/b]
[b]Dyspozycyjność?[/b]
[b]Main Spec / Off Spec na lvl 85:[/b]
[b]Znajomi w gildii/rodzeństwo:[/b]
[b]Poprzednia gildia i powód odejścia:[/b]
[b]Jak się o nas dowiedziałeś?:[/b]
[b]Czego od nas oczekujesz:[/b]
[b]Twoje mocne i słabe punkty jako gracza:[/b]
[b]Czy będziesz uczestniczył w naszych eventach Gildyjnych?:[/b]
[b]Napisz coś o sobie i dlaczego mamy Cię przyjąć:[/b]

Oto podania jakie możesz użyć jako wzór:
Podanie 1, Podanie 2, Podanie 3, Podanie 4

Jeżeli Twoje podanie zostanie zaakceptowane przez graczy Free and Wild (przynajmniej 60% głosów na tak), zostaniesz dodany do Guild na okres próbny na tzw. Rekrut-a na okres około jednego miesiąca.

3. Gdy zostanę graczem Free and Wild, co dalej ?
Gratulacje! Zostałeś przyjęty do Gildii. Przez pewien okresu czasu będziesz miał rangę Rekrut. Jest to plakietka informująca o tym ,że jesteś nową osobą w Gildii. Przez okres bycia Rekrutem zapewnię niejednokrotnie otrzymasz od pozostałych członków Gildii wiele przydatnych informacji, przedmiotów, porad, które powinny wystarczyć Ci na start (oczywiście jeśli będziesz chciał, jeśli poprosisz – wybacz, ale nie czytamy w myślach, nie nabyliśmy jeszcze takiej umiejętności, może kiedyś). Pierwszy raz grasz w World of Warcraft? Śmiało pytaj na naszym kanale gildyjnym lub pytaj na TS3.

4. Twoje zaangażowanie / konto na forum.
Okres próbny ma za zadanie wyeliminować osoby które do nas nie pasują, osoby których zaangażowanie sprowadza się tylko do powiedzenia „cześć” na czacie, choć niekiedy przywitanie się to zbyt wiele. Przez okres próbny mianowicie około miesiąca, do kolejnego zebrania gildii, zachowanie danego gracza będzie obserwowane przez oficerów i członków gildii. Pierwszym krokiem do pozostania u nas jest rejestracja swojego konta na Forum używając jako nazwy użytkownika nicku z gry,polecamy tez przedstawić się w odpowiednim temacie w Hydeparku (Przedstaw się). Ma to na celu przedstawienie kilku informacji o sobie innym członkom gildii, którzy nie mieli okazji Cię poznać :

– Nick / Wiek / Imię
– Dotychczasowe wrażenia w byciu w Gildii (pozytywne / negatywne)
– Krótka historia o sobie: zainteresowania,hobby, dlaczego WoW ?
– Inne

 

Pokaże to również nam co myślisz o Gildii po pewnym czasie wspólnej gry. Okres próbny istnieje po to by gracz mógł zapoznać się z gildią i poznać zasady jej działania, oraz żeby mógł zdecydować czy chce zostać czy odejść. Po okresie próbnym następuje zebranie gildyjne, na którym poza omówieniem spraw bieżących, rozdawane są awanse. Rozdając awans patrzymy PRZEDE WSZYSTKIM na aktywność danego gracza w grze, na forum oraz ts3. Otrzymując awans na Wolnego jesteś już pełnoprawnym członkiem Gildii, a jeśli Twój wkład nie osłabnie, możesz liczyć na kolejne awanse. Osoby które w żaden sposób nie wykazały się, lub nawet nie pokazały swojej obecności zostaną z Gildii wydalone.