Strefa czasowa: UTC

Teraz jest 24 lis 2017, o 07:42

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Podanie
PostNapisane: 31 sie 2014, o 18:16 
Nick: Wojowniczka

Wiek i Imię: 23, Krzysztof.

Rasa/klasa: Draenei / Warrior (Szaman,DK,Paladyn,Mage) oraz Night Elf Druid.

Poziom: 85

Link do armory: http://atlantiss.pl/armory/character/39954#view-page

Screen z ekranu logowania: http://i.imgur.com/T977xRV.jpg?1

Posiadasz TS/Mikrofon: zainstalowany/posiadam

Doświadczenie w WoWie: Moje doświadczenie w WoWie jest czysto private-like (nie grałem na retailu i nie zamierzam) jest to jakieś 8-9 lat odkąd gram w WoWa a moja przygoda zaczęła się od: Scape Gaming, Immortal, Forbidden District, Gamer District, Sunwel (troszeczke do 40lvla), Ensanity, Monster WoW, WoWFreakz, Icewow, Molten, Atlantiss w takiej kolejności w jakiej wypisałem to w takiej przechodziłem z servera na server (6 lat w kekach grałem Taurenem Male Warrior o niku Wojmistrz), nie powiem bo dzięki temu że servery były, są i będą pobugowane nauczyłem się by ZAWSZE i WSZĘDZIE kombinować z questami / bossami czy też z innymi rzeczami które przez mały bug "nie" da się zrobić/zdobyć/osiągnąć (nie, nie chodzi o bugowanie golda czy też używanie q itema do oneshotowania bossów / graczy). Na większości serverów bossy były kukłami ale z czasem się zaczęło to zmieniać więc nie powiem że nie znam taktyk, co niektóre mogłem zapomnieć ale w chwili encountera przypomina się.

Dyspozycyjność? Póki co codziennie od rana do wieczora, lecz może się to zmienić

Main Spec / Off Spec na lvl 85: Arms / Prot

Znajomi w gildii/rodzeństwo: znajomi owszem "wirtualni" ale są :)

Poprzednia gildia i powód odejścia: Genesis - kick z gildi za to że wolałem iść na raid z FaWem a nie z nimi... mimo że i tak nie było na tyle ludzi by zebrać nawet RHC.

Jak się o nas dowiedziałeś?: Reklama gildi na kanale World.

Czego od nas oczekujesz: oczekuję rozrywki na raidach/rhckach oraz tego bym się nie nudził, 4.3.4 powoli się zbliża a jak wejdzie to trzeba porobić dungi i raidy z nowego contentu z którymi miałem styczność minimalną przy czym pomożecie się mi nauczyć taktyk oraz poznać encountery.

Twoje mocne i słabe punkty jako gracza: Mocne strony to na pewno ogarnięcie swojego chara i klasy (oraz innych które posiadam w większym bądź mniejszym stopniu :P), na pewno doświadczenie które posiadam poprzez "przegrane życie" tzw. no-life, znam większość taktyk oraz mechaniki działania gry oraz bugi. Słabą stroną na pewno jest to że nie znam taktyk na następny content to będzie 4.2 i 4.3 oraz "rzucanie mięsem" którego staram się nie używać w nadmiernych ilościach.

Czy będziesz uczestniczył w naszych eventach Gildyjnych?: Jeśli będzie taki który mnie zainteresuję to dlaczego by nie.

Napisz coś o sobie i dlaczego mamy Cię przyjąć: Nie wiele może się pochwalić no-life i "troll" wiec o sobie powiem tak skończyłem szkołę średnią kierunek Technik Informatyk oraz zdałem egzamin zawodowy na farcie, aktualnie jestem po szkoleniu na Grafika Komputerowego no i oczywiście jak nie ma nic do pomocy w domu bądź jest pogoda do kitu że nie można wyjść na stadion pograć w piłkę czy też na browca to wolny czas spędzam przed kompem grając w WoWa oraz inne gry.
Dlaczego ja? ponieważ jestem doświadczonym graczem WoWa i nie trzeba mi mówić bądź wklepywać taktyk czy też innych rzeczy ponieważ szybko się też uczę z samego patrzenia, potrafię sam wycisnąć dużo ze swojego chara + umiejętności tak by się nic nie spartoliło bądź też spartoliło ale z małym opóźnieniem. Widzieliście mnie już w akcji także więcej do dodania nie mam.

PvE:

Do jakiej grupy chcesz dołączyć? I dlaczego ? Wydaje mi się że do obojętnie której grupy która będzie potrzebować dpsa bądź tanka.

Podaj aktualne doświadczenie na obecnym dodatku (Content) w wersji Normal Mode / Heroic Mode:

-BWD normal 6/6 | heroic 3/6 - uznaje ubicie Maloriaka mimo iż zostało mu 2% hp gdy był wipe (ODS, Atramedes, Nefarian)

-BoT normal 4/4 | heroic 2/4 (Ascendant Council i Cho'gall)

-TotFW normal 2/2 | heroic 0/2 (Conclave of Wind i Al'akir)

Pokaż screen shot-a z UI rajdowego lub wymień addony jakie używasz na rajdach (przydatne):
Addony: DBM / Recount / Power Auras / Tidy Plates

Średnia ilość FPSów na rajdach: Raid 10 man 20+ fps (25 man nie wchodzi w grę ale będzie jakieś 5-15 fps lub mniej).

Ile miesięcy/lat grasz swoją klasą w danym drzewku talentów:

Warriorem gram 6+ lat.
Arms 3+ lata.
Protection 6+ lat.

PVP:

Nie gram PvP

Tytuł: Re: Podanie
PostNapisane: 31 sie 2014, o 18:16 
oczywiscie ze tak on do naszej grupy potrzebny i oczekiwany :-)

PostNapisane: 31 sie 2014, o 18:17 

Nazwa Gracza: Shairf/Airfix
Junglednb/Czortyk
Tanner
Panie Krzysztofie jestem bardziej niż na tak!

Obrazek

Nazwa Gracza: Incedius
Tak i chooj

Nazwa Gracza: Eylonka
Jestem na duże TAK!

PostNapisane: 31 sie 2014, o 18:18 

Nazwa Gracza: Kochampiwo
tak
PostNapisane: 31 sie 2014, o 18:18 
tak, tak, tak :)

PostNapisane: 31 sie 2014, o 18:20 

Nazwa Gracza: Deadlyblonde
Uwielbiam Woja za jego charakter, zajebiście mi się z nim gra i gada na TS. Wiele razy nam pomagał na raidach gdy w tym czasie mógł grać w Genesis. TAK tak tak! ;D

PostNapisane: 31 sie 2014, o 18:26 
Pewnie niektóre osoby spojrzą na to w ten sposób, że "znowu nowe podanie", ale Wojo pomagal nam cały ten czas przychodzą na raidy, kiedy go potrzebowaliśmy. Pomagał nam na tyle, że przez to został nawet wyrzucony z Genesis.

Jestem na tak.

PostNapisane: 31 sie 2014, o 18:31 
Tak

Dział zablokowany Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC