Strefa czasowa: UTC


Teraz jest 19 paź 2018, o 11:05Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Beth'tilac
PostNapisane: 24 lip 2014, o 09:06 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 13 cze 2011, o 20:53
Posty: 840
Nazwa Gracza: Shadoow


TAKTYKA:

Fire Energy
Beth'tilac będzie z upływem czasu tracić powoli swoją fire energię. Dodatkowo addy Cinderweb Drone będą ją z bossa wysysać kiedy same będą wyczerpane. Kiedy Beth'tilac wyczerpie swoją fire energię, podpali się powodując Smoldering Devastation.
Ember Flare
Mocny żar, który pali wrogów w pobliżu Beth'tilac zadając 20k fire dmg wszystkim stojącym po tej samej stronie sieci co boss.
Meteor Burn
Meteory spadające na sieć, zadające 40k fire dmg stojącym pod nimi. Dodatkowo, wypalają dziury w sieci, przez które gracze mogą wypaść.
Consume
Beth'tilac pożera Cinderweb Spiderlings, lecząc się za 10% swojego życia.
Smoldering Devastation
Kiedy Beth'tilac wyczerpie swoją Fire Energię, stanie w płomieniach, ścierając w proch wszystkich, którzy nie są chronieni przez jej sieć.
Cinderweb Spinner

Pająki te dyndają zwieszając się z sieci na górze. Użycie taunta lub podobnej umiejętności sprawi, że spadną na ziemię. Kiedy się je zabije, zostają po nich włókna, po których można wspiąć się do Sieci Popiołów (Cinderweb).
Burning Acid
Addy Cinderweb Spinner plują płonącym jadem w randomowego gracza, zadając ok.27k fire dmg.
Cinderweb Drone

Te wielkie pająki wspinają się wyłażąc z jaskiń pod Cinderweb. Kiedy wyczerpie się ich fire energia będą się wspinać do Beth'tilac żeby wysysać jej energię.
Consume
Cinderweb Drones pożerają Cinderweb Spiderlings co leczy je za 20% ich maksymalnego hp i zapewnia im dodatkowy attack i movement speed.
Boiling Splatter
Cinderweb Drone plują przed siebie płonącym jadem w zasięgu o kształcie stożka i kącie 60% zadając ok.64k dmg.
Burning Acid
Cinderweb Drone pluje płonącym jadem w randomowego gracza zadając mu ok.27k dmg.
Cinderweb Spiderling

Malutkie pajączki wyłażące z jaskiń pod Cinderweb, które instynktownie wspinają się w kierunku Cinderweb Drones żeby je chronić. Są pożerane przez większe pająki w celu odbudowania części ich hp.
Seeping Venom
Cinderweb Spiderling skacze na randomowego gracza w zasięgu 5 jardów, wstrzykując mu jad, który przypala go 7,5k fire dmg co 2 sek. przez 10 sek.
Faza 2: Szał! (Frenzy!)

Frenzy: N/A
The Widow's Kiss
Śmiertelny pocałunek Beth'tilac wprawia w stan wrzenia krew jej aktualnego targetu, zmniejszając o 2% heal jaki ten target otrzymuje co 2 sek. przez 20 sek. Osoba zainfekowana zadaje również rosnący fire dmg reszcie raidu w promieniu 10 jardów.
Ember Flare
Mocny żar, który pali wrogów w pobliżu Beth'tilac zadając 20k fire dmg wszystkim stojącym po tej samej stronie sieci co boss.
Consume
Beth'tilac pożera Cinderweb Spiderlings, lecząc się za 10% swojego życia.
Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Beth'tilac
PostNapisane: 24 lip 2014, o 14:20 
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2013, o 20:31
Posty: 457
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Nazwa Gracza: Sevara/Glarre/Antiglare/Catalyst
Ale jak go bic Panie Premierze, jak bic?

Btw u nas meteory poki co nie beda wypalac dziur wiec easy :-P

_________________
Obrazek

ObrazekObrazek
Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
 Tytuł: Re: Beth'tilac
PostNapisane: 4 sty 2016, o 16:00 
Oficer
Oficer
Avatar użytkownika
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 16:32
Posty: 635
Lokalizacja: schody pod bankiem, SW
Nazwa Gracza: Kyrsko
Beth'tilac


Skład rajdu:
2 Tanków
2-3 Heali
5-6 Dpsów

Przebieg walki


Cały encounter dzieli się na dwie fazy, cała arena na której walczymy z pajunkiem również dzieli się na dwie części : Dół oraz górę (Pajęczynę).

Przez całą pierwszą fazę boss będzie znajdował się na górnym poziomie, gdzie kilku graczy będzie musiało dostać się za pomocą pajęczyn i tłuc bossa, podczas gdy reszta rajdu na dole będzie zajmowała się addami: Cinderweb Drones, Cinderweb Spinner i Cinderweb Spiderling.

Po tym jak Beth'tilac wycastuje 3x Smoldering Devastation, schodzi na dół i rozpoczyna się faza 2, czyli właściwie brun faza z dodatkiem soft enrage u bossa.

Faza Pierwsza


Po pullu nasz duzy pajunk ucieka na górną platformę i siedzi tam do końca fazy, podczas gdy Cinderweb Spinnery opuszczają się z góry na pajęczynach, dodatkowo rajd będzie musiał bawić się z pozostałymi addami: Spiderlingami i Dronami które wychodzą z obrzeży areny.

Beth'tilac:

Przez cala fazę siedzi na górze, tracąc sobie energie ze swojego paska fire energy, zaczynając z 8200 tracąc 100 co sekundę.
Będąc na górze spamowała będzie w nas Venom Rainem zadając spory aoe dmg (w tym momencie wypada zebrać się dość blisko siebie żeby ułatwić leczenie), i będzie to robić do momentu aż ktoś nie pojawi się na jej lewelu.
Kiedy tank i healer będą już na górze spamowała będzie Ember flare zadającą ok 15k dmg wszystkim na jej poziomie, bijąc do tego od czasu do czasu z meele.
Dodatkowo nasz pajunk przywołuje Meteor Burn który wypala dziurę na powierzchni pajęczyny, na co każda znajdująca się na górze osoba musi uważać!

W momencie kiedy fire energy bar spadnie do 0 ( 82 sekundy ) pajęczyca castuje Smoldering Devastation (ma to cast time 8 sekund więc ogarniecie), wtedy wszystkie osoby znajdujące się na sieci muszą skoczyć na dół przez otwór znajdujący się na środku.


Cinderweb Spinner:

Ich jedyną umiejętnością jest Burning Acid, bijący randomową osobę za ok 15k dmg, kiedy dyndają na pajęczynie. Po zejściu na dół biją też jakieś śmieszne meele dmg. Po tym kiedy ktoś użyje na Spinnera taunta przestają dyndać i spadają na powierzchnie, wtedy po zabiciu go na ziemi zostaje pajęczyna dzięki której można wspiąć się na górę, i taki jest właśnie plan ;P


Cinderweb Spiderling:

Małe ścierwa które pojawiają się w grupkach, a ich jedyną umiejętnością jest Seeping Venom, skaczą wtedy na randomową osobę w odległości 5 yardów i zostawiają debuffa zadającego 7,5k co 2 sekundy przez 10 sekund, ten shit jest nie przyjemny gdy kilka spiderlingów skoczy na jednego gracza. Nie mają aggro, lecą zawsze do Drona żeby ten mógł je zjeść i odleczyć się, zyskując dodatkowo buff.

PRIORYTET DLA RANGEDÓW! MOŻNA SLOWOWAC, MOŻNA STUNOWAĆ.

Idealnie było by mieć je ubite zanim jakiś melas będzie musiał pomagać w dobiciu.


Cinderweb Drone:

Duże addy, wychodzą raz na około minute, przy czym pierwszy powinien wyjść 40 sekund po rozpoczęciu walki.

Początkowo biją z meele raz na 2 sekundy za jakies 10k+, gdy najedzą się spiderlingów sytuacja się komplikuje.
Tak jak Spinnery używają Burning Acid czyli 15k dmg w randomową osobę.
Do tego posiadają Boiling Spatter który bije znaczne frontalne obrażenia (tankowany tyłem do rajdu).

Te cholery również posiadają Fire energy bar, a jak wiadomo z przykładu ich mateczki, nic dobrego to nie wróży. Gdy z pełnej energii 85 spadną do 0, podciągają się do swojej starej, i castują Venom Leech, kradnąc energie z bossa, co powoduje szybszy Devastation i szybsze wejście do fazy 2.
Szybkość spadania energii to 1 na sekundę, co daje 85 sekund na zabicie jednego.

Do tego ważne jest jak pisałem wcześniej by spiderlingi do drona nie dotarły, bo gdy to zrobią Dron używa Consume, który za każdego zjedzonego pajunka leczy go za 20% maksymalnego hp, i daje mu stackujący się buff zwiększający dmg done i movement speed również o 20%.


Strategia na fazę pierwszą:

Jako że faza 2 ma soft enrage, chcemy by boss miał jak najniższe hp podczas wejścia w faze , dlatego meele dpsy nie mogą spadać na dół (Meteor)

POZIOM ZIEMI:

1 tank, 1-2 heali, 3-4 dpsów (najlepiej ranged ze spowolnieniami i dobrym aoe)

Na początek poza Spinnerami nie ma addów dlatego zbijamy najpierw te, taunt żeby zeszły, szybki burst (mają ok 170k hp), kiedy padną dwa - healer razem z tankiem podciągają się na górę. W międzyczasie pullujemy kolejne, dla dpsów, w tym momencie powinny pojawić się pierwsze Spiderlingi które muszą zostac zburstowane, melasi natomiast dobijają Spinnery i wchodzą na górę.

Kiedy nie ma Dronów tank z poziomu ziemi powinien zgarniać na siebie Spinnery które biją bardzo malo, gdy wychodzi Dron, tank powinien odciągać je od spiderlingów, a gdy te padną przesuwac drona na środek, zeby zrobić sobie miejsce na kolejną ucieczkę przed kolejnym stadem, caly czas jednak trzymając drona z dala od rajdu.

Priorytet bicia addów:
Rdps - Spiderlingi > Dron > Spinnery
Mdps - Dron > Spiderlingi (przechodzicie na nie jak są juz blisko) >Spinnery

SIEĆ:

1 tank, 1 heal, 2-3 dpsy (preferowane meele)

Tutaj zadanie macie proste, po podciągnięciu się tłuczecie bossa, unikacie meteorów, NIE SPADACIE NA DÓŁ, w razie gdyby jakiś dron podciągnął się do góry bijecie go troszkę żeby ekipa z dołu szybciej sobie z nim poradziła, i skaczecie na dół przy każdym Devastation.


Faza Druga


Po trzecim Devastation rozpoczyna się faza 2, wszyscy skaczą na dół i burstują bossa. NA START UPEWNIAMY SIĘ ŻE NIE MA JUŻ ŻADNYCH SPIDERLINGÓW.

Umiejętności bossa:

Ember Flare - to samo co na górze, bije cały rajd na swoim poziomie za 15k dmg
Widow's Kiss - Nakładany na Tanka trwający 20 sekund debuff, który redukuje healing taken o 10% (w dungeon journalu jest mowa o 2%, nie wiem jak to jest na tym paczu) co 2 sekundy. Dodatkowo osoba z debuffem zadaje aoe dmg wszystkim sojusznikom w odległości 10 yardów.
Consume - jeśli jakieś spiderlingi zostały na poziomie ziemi, ruszają do swojej matuszki a ta pożera je lecząc się za 10% maksymalnego hp, a tego byśmy nie chcieli.
Frenzy - soft enrage. Stackujący się buff zwiększa dmg o 5% co 5 sekund, aż do końca encountera. Dlatego właśnie chcemy żeby boss miał jak najmniej hp gdy faza się zacznie.

Taktyka:

Standardowa burn faza, zbij zanim padniesz.
Upewniamy się że żadne Spiderlingi nam się po platformie nie panoszą, bo w tej fazie nic dodatkowego się nie spawnuje. Jeśli żyją Spinnery lub Drony, dobijamy.

Rajd na dupie bossa, kręci cyferki, jeden tank przed mordą bossa, drugi obok uważając na yardy do kolegi po fachu.
Kiedy jeden tank dostanie Widow's Kiss, leci taunt, gdy pierwszemu debuff się skończy a drugi go ma, taunt.

Hero, survi odpałki, rozdanie loota ^^

_________________
Born to be Wild!

Obrazek
Obrazek
Góra
  Zobacz profil  
Cytuj  
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron